Wyzwanie: jesień w obiektywie

12 października 2017

Jesień to taka zwariowana pora roku. To kosmiczne połączenie różnych warunków pogodowych - raz wyjdzie słońce, raz spadnie deszcz, a jeszcze innym razem pojawi się burza i grad. To wręcz idealna pora roku dla miłośników fotografii.

I to wyzwanie jest kierowane do każdego człowieczka zafascynowanego aparatem... i miłośnika zwierząt. Nie jest istotne jakim sprzętem robisz zdjęcia, bo aktualnie nawet aparaty komórkowe potrafią zdziałać cuda. Możesz działać profesjonalną lustrzanką. Możesz zrobić coś pięknego telefonem, wyjętym z kieszeni jesiennej kurtki.
Najważniejsze to dobra zabawa i możliwość poprawienia swoich umiejętności fotograficznych. Ale, aby nie było tak nudno - do tego wyzwania będzie potrzebny model! Zwierzęcy szogunek... kotek, piesek, gryzoń... bez znaczenia! Ważne aby na fotografiach z wyzwania pojawił się zwierzęcy model.
Aby podkreślić Twoją wyobraźnię, wytypowaliśmy kilka tematów, do których trzeba się odnieść w swoich kadrach. Warto jednak spojrzeć na dany temat z różnej perspektywy i z różnych stron go "ugryźć".
Dlaczego warto wziąć udział w wyzwaniu? 
Każdy, nawet mały projekt może poszerzyć granice umiejętności fotograficznych. Dodatkowo takie wyzwanie pobudzi Twoją wyobraźnie, odciągnie Cię od melancholijnych i nudnych chwil, a także zmotywuje do pracy w czasie jesiennego przygnębienia. Zmotywuje do wyjścia z domu...
Oprócz tego, spośród wszystkich podsumowań jesiennych (udostępnionych publicznie na blogach, stronach internetowych lub kontach Facebook) wybrane zostanie jedno, które otrzyma od nas nagrodę niespodziankę, która zawierała będzie coś dla człowieka i coś dla zwierzaka. Warto podbudować swoje umiejętności, a przy tym dobrze się bawić i zawalczyć o nagrodę.

Termin trwania i publikacja wyzwania
Wyzwanie rozpoczyna się z dniem 13.10.2017r i kończy 17.11.2017r.

Pojedyncze fotografie można udostępniać na swoich social mediach. Pamiętaj aby dodać: #jesienwobiektywie abyśmy mogli podejrzeć co tam pięknego tworzycie. Możecie również oznaczać naszego Fanpage @dogonicpsa

Podsumowanie jesiennego wyzwania można opublikować do końca listopada (do 30.11.2017r godz. 23:59).

LINK do podsumowania należy wysłać nam na adres e-mail: goldheart2012@wp.pl.
Każde podsumowanie, które do nas trafi weźmie udział w naszych wyborach do nagrody głównej, zawierającej coś dla człowieka i coś dla zwierzaka. Nie chcemy zdradzić niespodzianki, ale warto. W grę wchodzą tylko wysokiej jakości produkty.

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi najpóźniej 10.12.2017r na naszym blogu i Fanpage'u.

UWAGA! Byłoby nam miło, jeśli dasz nam znać w komentarzu pod tym postem, że bierzesz udział w wyzwaniu. Chcemy wiedzieć kto będzie się bawił razem z nami w wyzwaniu fotograficznym i jakie zwierzaki będą pięknymi, jesiennymi modelami.
Powodzenia!

16 komentarzy:

 1. Czy mozna wziąc udzial z dwoma zwierzakami? :D Ile tematow na zwierzaka? ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że można! Ilość tematów zależy od Ciebie, możesz do wszystkich zrobić po jednym zdjęciu na każde zwierzę, albo i nawet fotografię grupową. Niech wyobraźnia Cię poniesie - czekamy na efekty :D

   Usuń
  2. Postaram sie coś ogarnąc :p czyli sprubojemy

   Usuń
 2. O, super! Czekałam właśnie, aż pojawi się gdzieś jakieś jesienne wyzwanie foto. Biorę udział :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetnie! Czekamy na efekty i życzymy powodzenia :)

   Usuń
 3. Bierzemy udział :)
  twodogsfurytale.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmotywowałaś mnie do zdjęć!:) Zapisuję sobie i postaram się wziąć udział. Super pomysł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że chociaż kilka zdjęć uda się zrobić w nawiązaniu do wyzwania i cieszę się z Twojej motywacji :D Powodzenia :)

   Usuń
 5. Świetny pomysł 😀 Z chęcią z Vukiem weźmiemy udział.
  https://redfoxteam91.wixsite.com/redfoxteam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Będziemy obserwować Wasze postępy. Dobrej zabawy i powodzenia :)

   Usuń
 6. ciekawe:) nie wiem czy wszystko uda się zrealizować, ale będziemy próbować:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postarajcie się choć w części zrealizować wyzwanie. Zawsze to coś innego. Trzymamy kciuki :)

   Usuń
 7. Hej :) Dziękuje za rady - czcionkę powiększyłam - nie wiem czemu przy pisaniu posta wyglądało to inaczej niż po opublikowaniu posta, w każdym razie wtedy czcionka była czytelna - ale bez bicia przyznać się muszę,że nie ogarniam blogspot'a i tęsknie za starymi blogami na onecie :)
  Co do zabawki, dlaczego masz obawy, że mogłaby nie przetrwać? :)
  http://zycie-z-psem.blogspot.com/2017/09/recenzja-zabawki-edukacyjnej-na.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia w jesiennym wyzwaniu! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetnie, i ja dziękuję w imieniu wszystkich uczestników :D

   Usuń