Recenzja: naturalne przysmaki Mr Doo

28 kwietnia 2017

Kto jeszcze nie słyszał o smakołykach Mr Doo? Sklep KrakVet obdarował Goyę tymi mięsnymi przekąskami i po raz kolejny zadbał o kluskowy brzuszek. Goya oblizuje się tak samo, jak piesek z logo przysmaków. Nie mam wątpliwości, co do tego, czy smakołyki przypadły Goyi do gustu.

Przekąski są zarówno wyglądem, jak i składem podobne do Natural SNACK KrakVet. Jedyną różnicą jest wygląd opakowań - są przeźroczyste. Posiadają zamknięcie strunowe oraz saszetkę pochłaniającą tlen - tak samo jak opakowania NSK.
Do testów otrzymałyśmy 7 rodzajów przekąsek Mr Doo. Niektóre pojawiły się w paczce podwójnie, inne pojedynczo. I, akurat nam się trafiło tak, że x2 dostałyśmy te smakołyki, za którymi Goya przepada. Ja nazywam je "gumowymi", ponieważ są elastyczne, a także łatwo je podzielić i pociąć na kawałki. W drobnej formie są świetne jako nagroda podczas treningów, co oczywiście cenię. Goya za twardszymi przekąskami (np. kostki z mięsem, kurczak z serem) nie przepada aż tak bardzo, ale nie jest też wybredna. Wystarczy połamać je na drobniejsze części, a kluseczka zajmie się resztą.
Mr Doo z kawałkami kaczki (96,8% mięso, 0,2 % sól, 1,5% gliceryna, 1,5% sorbitol)
Mr Doo z piersią kaczki (96,8% mięso, 0,2 % sól, 1,5% gliceryna, 1,5% sorbitol)
Mr Doo z kurczakiem i dorszem (52,3% kurczak, 41,5% dorsz, 0,2% sól, 2% gl, 2% sorb)
Mr Doo kości z kurczakiem (96,8% mięso, 0,2 % sól, 1,5% gliceryna, 1,5% sorbitol)
Mr Doo kawałki kurczaka (96,8% mięso, 0,2 % sól, 1,5% gliceryna, 1,5% sorbitol)
Mr Doo kurczak z serem (96,8% mięso, 0,2 % sól, 1,5% ser, 1,5% sorbitol)
Mr Doo kurczak (96,8% mięso, 0,2 % sól, 1,5% gliceryna, 1,5% sorbitol)

Wszystkie smakołyki pakowane są po 80 gram. Cena za jedną paczkę przekąsek to 11,90 zł. KrakVet oferuje również zestaw mieszany smakołyków: 4x80g + 3x80g GRATIS za 46,90 zł.
Naturalne przekąski dla psów Mr Doo sprawdziły się u nas rewelacyjnie. Co prawda, Goya woli te delikatniejsze (gumowe), które może sobie łatwo pogryźć. U nas sprawdzają się podczas treningów (pocięte w drobniejsze kawałki) - pies za nimi szaleje, a raczej za ich zapachem. Te twardsze (pierś kurczaka, kurczak z serem, kości owinięte mięsem) sprawdzają się (u nas) jako forma gryzaków, dla zabicia czasu, bądź podzielone na mniejsze kawałki - Goya po prostu nie wie, jak sobie z nimi poradzić (jeśli są w całości). Takie delikatne ząbki ma ta malutka kluseczka.

Po raz kolejny dziękujemy ekipie KrakVet za zaufanie. Cieszymy się możliwością testów i sprawdzenia produktów, bo dzięki temu wiemy, co jest godne polecenia innym psiarzom ♡

3 komentarze:

 1. Przysmaki są super, Nell też bardzo posmakowały :) Fajna recenzja!
  Ps. Mamy taką samą planetkę :P

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas również bardzo dobrze się sprawdziły :) Sonia uwielbia suszonego kurczaka, paski z kaczki oraz kosteczki z kurczakiem. Na moje oko etykieta powinna być przymocowana w nieco inny sposób, bo przy otwieraniu nie ma innego wyjścia jak ją oderwać.

  Pozdrawiam,
  Patrycja

  www.kreatywniezpsem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiamy te smaczki - również testujemy i sprawdzają się wyśmienicie. :)

  OdpowiedzUsuń