Recenzja: Natural SNACK KrakVet

27 stycznia 2017

Jakiś czas temu otrzymaliśmy od sklepu KrakVet naturalne smakołyki do zrecenzowania. Byłam mile zaskoczona widząc 14 sztuk saszetek - 7 rodzajów snack'ów, każdy po dwa 80-cio gramowe opakowania. Tyle wystarczyło aby psy upewniły mnie, że zawartość paczek im smakuje.

Pierwszą rzeczą, na jaką zwróciłam uwagę to oczywiście wygląd opakowań. Są świetne, szczególnie te papierowe. Jestem zwolenniczką pakowania wszelkiej suchej żywności oraz psich smakołyków w takich właśnie paczuszkach. Nie tylko ładnie się to prezentuje, ale jest również bardzo ekologicznym wyjściem.
Kolejną sprawą jest strunowe zamknięcie, które budzi uznanie chyba każdego psiarza. Moją uwagę przyciągnęła również mała saszetka (umieszczona w każdej paczce) o nazwie Oxygen Absorber - po naszemu: pochłaniacz tlenu. Nie wiem co Wy o tym myślicie, ale mi osobiście paczuszka z tym proszkiem nie przeszkadza... a jeśli dzięki temu smakołyki mogą chwilę dłużej poleżeć to dla mnie - świetna sprawa! Szczególnie, że moje psy nie zawsze mają apetyt wilka i niektóre rzeczy muszę czasami wyrzucić, gdyż się nadpsują...
Natural SNACK:
with CHICKEN - kurczak 96,8%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%, sól 0,2%;
with CHICKEN STRIP - kurczak 96,8%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%, sól 0,2%;
with DUCK BREAST - kaczka 96,8%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%, sól 0,2%;
with CHICKEN & CHEESE - kurczak 96,8%, ser 1,5%, sorbitol 1,5%, sól 0,2%;
DOGBONE twined with CHICKEN - kość 55%, kurczak 42,8%, sorbitol 2%, sól 0,2%;
with DUCK STRIP - kaczka 96,8%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%, sól 0,2%;
with CHICKEN & COD - kurczak 52,3%, dorsz 41,5%, skrobia 2%, sorbitol 2%, gliceryna 2%, sól 0,2%;

♥     ♥     

Kiedy kupuję smakołyki dla psa to zazwyczaj wybieram małe (do treningów). Te, jak widać do najmniejszych nie należą. Ale mimo ich wielkości bardzo łatwo można je podzielić na mniejsze części. Te bardziej kruche można połamać rękoma, a te bardziej elastyczne pociąć. Świetnie się sprawdzają jako wypełnienie do zabawki. W naszym posiadaniu jest KONG S, Jolly Jumper oraz jabłko od Zee.dog'a i z każdą zabawką smaki współgrają. W momentach kiedy potrzebowałam chwili spokoju - pies miał zajęcie. Jak dla mnie SUPER sprawa!
W kilku krótkich zdaniach... Jeśli chodzi o jakiekolwiek smakołyki dla psa, to Goya bywa naprawdę wybredna: a bo te za duże, a tamte za twarde, a te kolejne są niedobre... Ale snack'i KrakVet nas zaskoczyły. Świetny skład i intensywny zapach, a do tego łatwe w dzieleniu na części - tyle wystarczy, aby mój pies (wraz ze mną) był zadowolony. U nas Natural SNACK zdały swój test, a u Was?

5 komentarzy:

 1. Jesteśmy w trakcie testowania i póki co jestem bardzo zadowolona. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta seria smakołyków to duża konkurencja dla znanych smakołyków z brita lets' bite.
  Skład jest niemal identyczny, ale wiadomo jest to prawie samo mięso, więc to oczywiste. Ale za to mają dużo przyjemniejszą cenę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas również ukazała się recenzja jakiś czas temu tych przysmaków ^^ i jestem bardzo z nich zadowolona :D a sklep Krakvet naprawdę się postarał ;)
  Pozdrawiam,
  ironniesamowitypies.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałyśmy te smakołyki do recenzji rok temu - bez wahania podzielamy Wasze zdanie, smakołyki zdały u nas test na szóstkę! Tosia robiła za nie dosłownie wszystko, a i reszcie ferajny zasmakowały.

  OdpowiedzUsuń
 5. My również testujemy te smaczki i właśnie pojawiła się u nas recenzja - ja jak i pies jesteśmy bardzo mile zaskoczeni tymi snackami :)

  http://z-zycia-owczarka.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń