Zajrzyj, obserwuj, bądź !

23 stycznia 2015

Oto i jest - NOWY blog poświęcony dwóm wspaniałym psom, a w zasadzie suczką! Sashy i Goyi. Nie będę obijała w bawełnę. Postawię Was przed faktem dokonanym, a mianowicie o moich zasadach panującym na tej stronie :)

PO PIERWSZE:
Pisać, pisać, pisać.
A dokładniej - pisać systematycznie, prosto i czytelnie. Tak więc posty tutaj będą pojawiały się w każdą sobotę! Nie chcę każdego dnia zanudzać Was tym samym, np. ,,był spacer, były sztuczki, była nauka i była zabawa''. NIE! Co sobotę będę zdawała relację z całego tygodnia. Postaram się by były w miarę zwięzłe i krótkie.

PO DRUGIE:
Nagrywać, filmować, montować.
Co miesiąc/dwa wrzucać tu jeden, krótki (max 4 min) filmik, który będzie pokazywał wszystkie postępy, które zrobiłyśmy!PO TRZECIE:
Bawić się, wymyślać, stawiać wyzwania.
I to Wam się spodoba! Co dwa tygodnie będę wykonywała jedno zadanie z moim psem/psami i je nagrywać. Po nagraniu, wrzucę moje rezultaty na yt i oczywiście nominuję jedną osobę do wykonania tego samego zadania. Ale więcej na ten temat już jutro (sobota).


Oto moje 3 punkty prowadzące do dobrej zabawy! Mam nadzieję, że moje pomysły Wam się podobają, a w wyzwaniach chętnie będziecie brali udział - może wyjść z tego super zabawa!

A jak podoba Wam się wygląd bloga? Pokazuje się wszystko co zrobiłam ? I czy pokazuje się tak jak na poniższym screenie ?
No to co ? DO JUTRA! 

3 komentarze:

  1. Ja w ogóle dopiero wpadam na bloga (i to tamtego) i znów ląduję tutaj :) Mam nadzieję ( a raczej wiem) że posty będę ciekawe i przydatne. Wygląd bloga świetny, czekam aż napiszesz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, że będziesz dodawać posty co tydzień :). Te wyzwania to ciekawy pomysł, tak samo jak nagrywanie filmików z postępami :) Chętnie będę je u Was oglądać Mi się nie doładowuje to szare tło na którym są napisy i ich nie widzę bo są białe, ale skopiowałam do programu i jest ok :) A ogólnie szablon mi się mega podoba, nagłówek jest cudny *__*
    + Nominowałam Was do Liebster Blog Award- psie-oczy.blogspot.com/2015/01/28-liebster-blog-award.html?

    OdpowiedzUsuń